Banner
Mehmet Akif AKSOY
Resmi büyütmek için tıklayınız 1987 yılında Ankara’ da doğduktan sonra ilk ve orta öğrenimini Ankara’ da okudu. Liseyi Kahramanmaraş’ta okuduktan sonra 2005 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 2011 yılında mezun olduktan sonra ilk Tıpta Uzmanlık Sınavında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi KBB Anabilim Dalı’ na yerleşti.


KBB ihtisası boyunca sayısız başarılı ameliyata imza attı. Birçok ulusal ve uluslararası toplantıya katıldı, sözlü ve yazılı bildiriler yaptı. “Deneysel Timpanik Membran Perforasyonu Onarımında Greft İle Birlikte Kullanılan Plateletten Zengin Plazmanın Etkinliğinin Araştırılması” isimli tezini başarıyla tamamladıktan sonra Haziran 2016 da KBB uzmanı unvanını aldı. 

Mecburi Hizmet Kurası ile Ordu ilinin Gölköy ilçesine atanan Dr. Mehmet Akif AKSOY, burada 2 yıllık görev süresince 500’ ün üzerinde başarılı operasyona imza attı. İlçede sayısız hastanın tedavisi ile yakından ilgilenen Dr. Aksoy uzmanlık eğitiminden sonra da eğitime devam etti. Alanında dünyaca üne sahip KBB ve Plastik Cerrahi uzmanlarının yanında ameliyatlara girerek ilgi duyduğu Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatı) ameliyatı başarısını arttırdı. 


Gölköy ilçe hastanesinde görev yaparken Gölköy tarihinde ilk kez il dışı ve yurtdışı hastaları ameliyat ederek sağlık turizmine de katkıları oldu. 
Dr. Aksoy Estetik Burun Ameliyatının yanı sıra, kepçe kulak düzeltilmesi, geniz eti ve bademcik ameliyatları, kulak ameliyatları, endoskopik sinüzit ameliyatları ve horlama ameliyatları yapmaktadır. Aynı zamanda Vertigo (baş dönmesi), alerji, üst solunum yolu hastalıkları, ses hastalıkları, dudak dolgusu, botoks uygulamaları ile ilgilenmektedir. 
Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

 
 
Pro WEB