Banner
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarımız


 

Opr.Dr. Halil ALAGÖZ - Başhekim - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Hastanemiz Başhekimi Opr.Dr. Halil ALAGÖZ 1966 yılında Gaziantep'de doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Gaziantep'de tamamladı. Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini Pamukkale Üniversitesi ve Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı. Sırasıyla Kastamonu Küre Devlet Hastanesi, Devekani Sağlık Ocağı, Pamukkale Üniversitesi,Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ordu SSK Hastanesi ve Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'inde çalıştı. Halen hastanemizde Başhekim ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevine devam etmektedir. Evli 3 çocuk babasıdır.

Opr.Dr. Uğur EKİNCİ - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1970 yılı Tokat'da doğdu. Orta ve lise eğitimini Samsun'da tamamladı. 1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1999 yılında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Doğum Evi'nden uzman olarak mezun oldu. Sırasıyla Nuri Beşer Hastanesi, Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde ve özel muayenede hizmet verdi. Halen hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevine devam etmektedir. Evli 2 çocuk babasıdır.

Opr.Dr. Sinan AKTÜRK - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1974 yılı Ordu doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Ordu'da, tıp eğitimini İstanbul Üniveritesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Uzmanlığını Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı. Sırasıyla Nuri Beşer Hastanesi, Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde çalışmıştır. Halen hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Opr.Dr. Ali ÇAKIR - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1954 yılı Ordu / Perşembe doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Ordu'da, tıp eğitimini Hacettepe Üniveritesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. 1983-1987 yılları arasında SSK Bakırköy doğumevinde ihtisasını tamamladı. 1988 - 2016 yılları aradında Ordu Ssk ve Ordu Doğumevinde görev yaptı. Halen hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dr. Tuğba KARADENİZ ATALAY - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1983 yılında Ordu Merkezde doğdum. İlköğretim, orta ve lise eğitimini Ordu'da tamamladım. 2009-2010 yılları arasında Eskipazar Sağlık Ocağında Pratisyen Hekim olarak mecburi hizmetimi yaptım. 2010-2014 yılları arasında İstanbul Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Kadın Doğum Hastalıkları ve Dopum ihtisasımı yaptım. 2015-2017 yılları arasında Ünye Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetimi tamamladım. Evli ve iki çoçuk annesiyim.     

 

 
 
Pro WEB