Banner
Hastaneye Gelirken


·         Hastanemize gelirken yanınızda T.C kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanınızı, ehliyetinizi veya özel sigorta kartınızı mutlaka getiriniz. Bu istenilen belgeler hastanemize geldiğinizde yapılacak olan muayene veya yatarak tedavilerde herhangi bir yanlışlığa sebebiyet verilmemesi için gerekmektedir.
·         Tedavinizin eksiksiz sağlanabilmesi için evde kullandığınız ilaçlarınızı veya ilaç isimlerini yanınızda getirmeyi unutmayınız.
·         Reçeteli ilaçlarınızın yanı sıra kullandığınız vitaminler, aspirin ve bitki tedavilerini de getirmeyi, hekiminiz talep ettiyse, ilgili röntgen, tetkik sonuçları ya da raporlarınızı da mutlaka beraberinizde bulundurmanızda fayda olacaktır.
·         Hastanemize gelmeden önce yaptıracağınız işlemler ve gerekli hazırlıklar hakkında her türlü        bilgiyi 233 03 03 numaralı telefonu arayarak GÖREVLİDEN öğrenebilirsiniz.
·         Görevliden hastanemizin bölümleri, doktorları ve çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. İlgili birimler için randevu taleplerinizi de yine bu arkadaşlarımız karşılayacaktır.
Doğum için gelirken yanınızda bulundurulması gerekenler
·         Hastanede bulunacağınız süreyi göz önünde bulundurarak yetecek kadar gecelik veya pijama
·         Dar olmayan iç çamaşırları ve çorap
·         Kişisel temizlik malzemeleriniz (diş macunu, diş fırçası, krem, tarak gibi)
·         Bebeğinize giydirilmesi kolay olan kıyafetler
·         Taburcu olurken sizin ve bebeğinizin giyeceği mevsime uygun kıyafetler
Doğumunuzda sunduğumuz hizmetler
·         Doğumunuz ister normal ister sezeryanla gerçekleşsin çocuk doktorumuz doğumunuzda hazır bulunacaktır.
·         Bebeğin ilk kontrolleri doğum alanınızda yapılacak, sonrasında yıkanıp giydirilmek üzere bebek odasına alınacaktır.
·         Bebek dostu hastane olduğumuzdan bebeğin gerekli durumlar dışında (altının değiştirilmesi, doktor muayenesi gibi) annenin yanında olmasına özen gösteriyoruz.
·         Doğumda gerçekleşebilecek tüm risklere karşın erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitelerimizde 24 saat güvence altındasınız.
·         Tecrübe ve empati, ekibimizin en önemli özelliğidir.
·         Bebeğiniz ve siz doğum sonrası günde iki defa doktor kontrolünden geçeceksiniz. Sorularınız ve sorunlarınız konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
·         Bebek hemşirelerimiz bebeğinizin bakımını gereken hijyen kurallarına uygun olarak sunacaktır.
·         Emzirme ve anne sütünün faydaları konusunda bebek hemşirelerimiz tarafından eğitileceksiniz.
·         En özel gününüzün belgesi, doğum belgesini lütfen hastanemizden isteyin.
 
 
Pro WEB