Banner
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları


 

Uzm. Dr. Nermin ERİBOL - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

1966 yılı Manisa doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Manisa'da tamamladıktan sonra 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1995 yılında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlığını tamamlamıştır. Ordu SSK Hastanesi, Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde görev yapmıştır. Halen hastanemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.
Uzm. Dr. Mehmet YAPAR - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı 1956 yılında Ordu İli Korgan İlçesi'nde doğdu. İlk ve orta eğitimini Korgan'da, Lise eğitimini Perşembe Öğretmen Okulu'nda başlayıp Ankara Yüksek Öğretmen Okulu'nda tamamladı. Tıp ve uzmanlık eğitimini Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 1975 yılında bitirdi. Sırasıyla Muş Devlet Hastanesi ,Çorum Devlet Hastanesi, Sürmene Devlet Hastanesi ve Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde görev yaptı. Halen hastanemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.
1972 Fatsa doğumlu.1989 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı.  1995 yılında mezun oldu ve aynı yıl Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları ihtisasına başladı. 2000 yılında uzmanlığını aldı. 2001-2005 yılında Ünye SSK Hastanesinde 2005-2008 yılında Fatsa Devlet Hastanesinde çalıştı. 2018 yılına kadar Fatsa Can Tıp Merkezi ve Fatsa Meditech hastanesinde çalıştı. Kasım 2018 de hastanemizde çalışmaya başladı. Evli ve 2 çocuk babası.
 
 
Pro WEB