Banner
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları


 

Uzm. Dr. Nermin ERİBOL - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

1966 yılı Manisa doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Manisa'da tamamladıktan sonra 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1995 yılında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlığını tamamlamıştır. Ordu SSK Hastanesi, Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde görev yapmıştır. Halen hastanemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.
Uzm. Dr. Mehmet YAPAR - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı 1956 yılında Ordu İli Korgan İlçesi'nde doğdu. İlk ve orta eğitimini Korgan'da, Lise eğitimini Perşembe Öğretmen Okulu'nda başlayıp Ankara Yüksek Öğretmen Okulu'nda tamamladı. Tıp ve uzmanlık eğitimini Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 1975 yılında bitirdi. Sırasıyla Muş Devlet Hastanesi ,Çorum Devlet Hastanesi, Sürmene Devlet Hastanesi ve Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde görev yaptı. Halen hastanemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.
Dr. Erdal IRMAK - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı 1983 yılında Mardin merkez ilçesinde doğdu. İlk okulu Mardin Vali Alaattin Turhan İlköğretim Okulu’nda, ortaokulu Mardin Anadolu Lisesinde, liseyi Diyarbakır Cumhuriyet Fen Lisesinde okudu. Tıp fakültesini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde tamamladı. Bir dönem ilaç sektöründe Medikal Danışmanlık  yaptı.  Mecburi hizmet için Bayburt Aydıntepe ilçesinde Sağlık Grup Başkanlığı, Bayburt merkez ilçesinde aile hekimliği pilot bölge proje kapsamında aile hekimliği yaptı. 2011 yılında pediatri ihtisası için Karadeniz Teknik Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde göreve başladı. 2016 yılında ihtisas eğitimini tamamlayarak Ünye Devlet Hastanesinde görevine başladı. 2018 yılı başı itibari ile Özel Ordu Sevgi Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
 
Pro WEB