Banner
Servisler
Servisler

Özel Ordu Sevgi Hastanesi Hasta Odaları’nda; hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefine uygun olarak konforlu, rahat ve hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Mimari tasarım ve kullanım anlamında tüm detayların düşünüldüğü Hasta Odaları planlanırken, hasta ve hasta yakınlarının kendini evinde gibi rahat ve her an bir sağlık profesyoneline ulaşabilecek olmanın bilinciyle güvende hissedebilmesi amaçlanmaktadır.

Tüm servis katlarındaki Hasta Odaları, sürekli olarak sağlık ekibi gözetiminde tutulmaktadır. Hasta ve hasta yakınları; güler yüzle hizmet vermeye her an hazır sağlık profesyonellerine istedikleri zaman kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Hasta Odalarında; en yeni teknolojiler kullanılarak üretilen hasta yatakları kullanılmaktadır. Bu yataklar ile hastanın sağlık durumuna uygun yatış ve oturma pozisyonları otomatik bir sistem ile sağlanabilmekte, böylece tedavi sürecinde hastaların kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca hastalarımıza ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi, el kumandaları ve yatak başucunda bulunan bir panel ile kontrol edebilme imkanı sunulmaktadır. Bunların yanı sıra gürültüyü odanın dışında bırakan yalıtım sistemi, rahatsızlık vermeyen gün ışığı konseptli aydınlatmalar, mini buzdolabı, televizyon, telefon ve kişiye özel banyo bulunan odalarımızda, tüm hasta ve hasta yakınlarına otel rahatlığı sunulmaktadır.

Hasta Odalarında; sağlıklı koşulların sağlanmasına ve korunmasına büyük özen gösterilmiş, zararlı mikroorganizmaları barındırmayarak nitelikte malzemeler kullanılmıştır. Ayrıca düzenli ve sürekli verilen profesyonel temizlik hizmetleri ile üst düzey bir hijyen sağlanmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarının sağlığının korunmasında en önemli etkenlerden biri de odanın ısıtma ve soğutma sisteminin sorunsuz bir şekilde, her zaman çalışır durumda olmasıdır. Bunun bilinciyle hastanemizde özellikle iklimlendirme anlamında zararlı mikroorganizma ve bakteri üretmeyecek ciddi bir alt yapı oluşturulmuştur. Tüm odaların havalandırma sistemi, hasta ve hasta yakınlarının kişisel istekleri doğrultusunda anlık olarak değişiklik yapabilecekleri şekilde kusursuz hale getirilmiştir.

Hasta Odalarında yemek servisi; uzman diyetisyenlerin kontrolünde ve hastanın sağlık durumuna uygun olarak hazırlanan menüler ile yapılmaktadır. Hasta yakınları için de yine özenle hazırlanan lezzetli ve sağlıklı menüler odaya servis edilmektedir.

 
 
 
İlgili Resimler
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Ameliyathane
- Acil Servis Hizmetleri
- Kalite
- Özel Uygulamalar
- Yetişkin Yoğun Bakımlar
- Poliklinikler
- Radyoloji
- Laboratuvar
- Yenidoğan Yoğun Bakım
- Doğumhane
- -
 
 
 
Pro WEB