Banner
HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ


Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır.

MİSYONUMUZ

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin ve kaliteli kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, kalite standartlarının üstünde hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, bölgenin sağlıkta kalitesi olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hastane personelini gelişim ve yeniliğe odaklanan, kaliteli ve çağdaş sağlık hizmet sunması için sürekli olarak eğitimle desteklenerek, ulusal ve uluslararası standartlar esas alarak yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Önce insan,
Etik değerlere, hasta ve çalışan haklarına saygılı,
Dürüstlük, sorumluluk, güvenirlilik, şeffaflık, ulaşılabilirlik,
Eğitim, araştırma, paylaşım ve sürekli iyileştirme anlayışı ve
Ekip ruhu ile hareket etmek.

ÖZEL ORDU SEVGİ HASTANESİ YÖNETİMİ

ÖZEL ORDU SEVGİ HASTANESİ

Hastanemiz 2010 yılında Karşıyaka Mh. 906 Sk. No:5 ORDU adresinde Özel Ordu Sevgi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ismi ile kurulmuştur. Başhekimi Op.Dr.Halil ALAGÖZ ve Mesul Müdürü  Dr.Aygen LAÇİN 'dir.

Özel Ordu Sevgi Hastanesi 48 yatakı servisi ve 3591 m²’lik kapalı alanı ve teknik altyapısı aşağıdaki gibidir:
Acil polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği,Kardiyoloji Polikliniği,Dermatoloji (Cildiye) Polikliniği,Üroloji (Bevliye) Polikliniği,Göğüs Hastalıkları Polikliniği, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye) Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği tam teşekküllü HEPA filtreli kapalı devre havalandırma sistemli ameliyathaneleri, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Cerrahi ve Dahili Yoğun Bakım Üniteleri, Biyokimya Laboratuvarı, Radyoloji Ünitesi, Oto Akustik Emisyon (Yenidoğan İşitme Testi) Ünitesi ,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ile Ordu halkına hizmet vermektedir.


Hastanemiz de akıllı bina otomasyonu ile Havalandırma, Soğutma, Yangın, Alarm sistemlerinin anlık takibi, CAT6 kablo temelinde kurulmuş bilgi işlem ağı, tüm hastane elektrik şebekesini 24 saat destekleyen ve enerji kesintisi riskini tamamen ortadan kaldıran Kesintisiz Güç kaynağı ve Jeneratör Ünitesi ile misafirlerimizin ihtiyaçlarına rahatlıkla karşılayan bir fiziksel ortam sunmaktadır. Ayrıca deneyimli ve yenilikleri takip eden doktorlarımız kaliteyi hedef alarak hastalara hizmet sunmaktadır.
 
 
 
Pro WEB